יועצת שינה

 

איילת רוזן ישראלי 
077-4050988
info@tobeima.co.il               

הורים ממליצים - אינה ודורון כהן
איילת היקרה,
עברנו בהנחייתך תהליך מופלא, כמשפחה וכל אחד לחוד.
עצם כך שדורון ישן רצוף במשך הלילה ובעל שגרת יום קבועה ויציבה גורם לנו להיות רגועים ושמחים כי זה אכן מצב בריא יותר עבורו.
לפני חודשיים זה נראה כבלתי אפשרי אבל בזכות התמיכה היום יומית שלך בנו עברנו תהליך מודרך שהביא אותנו לתוצאות מופלאות.
לא "קיבלנו" ילד אחר, ולא עברנו שדרוג. פשוט מאוד אנו עושים דברים קצת אחרת, עם מחשבה מראש על צרכיו ותגובת גופו למתרחש.
התהליך יצר אצלנו מודעות גבוהה יותר לדורון, אנו מזהים סימנים וקשובים יותר למה שהוא מבקש ללא דיבור. אנו מרגישים שהשליטה בידינו ואנו פחות עומדים מול הלא נודע בתחילת הלילה.
כל זה לא היה אפשרי אם הספק הלא קטן שקונן בנו מלקחת ייעוץ מקצועי בתחום שינה היה גובר על קושי המצב. ידענו שהתחום קיים, שמענו הרצאות וקראנו פורומים. כשהוא היה בין 7 חודשים כמעט ונסגרנו לקחת. אבל בסוף לא עשינו זאת כי לא ידענו מה זה ואף מכר שלנו מעולם לא דיבר על זה. כשהוא היה בין 9 חודשים החלטנו לתת לזה סיכוי. חבל שלא עשינו זאת קודם!!!
אנו שמחים כי הגענו אלייך. למרות שהילדים מתנהגים דומה, ידעת לעקוב אחרי המתרחש, לחדד שאלות ולתת המלצות שקולות לאחר בחינת כל הגורמים. למרות שדיברנו טלפונית רק מספר פעמים בודד, תמיד ידענו שהזמינות שלך גבוהה והתשובה תגיע  בזמן הקרוב ממש. ההתמדה שלנו איפשרה לראות כי כל מה שאת ממליצה נכון ואכן משפר את המצב, ובאמת נוכחנו לדעת כי "הכל קשור בהכל" כדברייך. חשוב לציין כי גישתך המאמינה בפתיחות והסבר להורים על המניע של כל פעולה מאוד תרמה לנו.
תהי בטוחה שמספר לא מבוטל של הורים צעירים בגילנו יודעים היום היטב על קיום מקצועך, על השינוי שיכול להשתולל וקיבלו לינק לאתר שלך. אנחנו מרגישים ממש מומחים כשאנחנו מייעצים להם כיצד לנהוג בילדיהם והם שוקקים כל פיסת מידע.
אשרייך שעבודתך משפיעה בצורה כה ניכרת על חיי אחרים. אנו בטוחים שאת שואבת ממנה סיפוק לא מועט.
 בהצלחה,
ותודה מקרב לב
אינה, כפיר ובמיוחד דורון כהןדף הבית  |אימון תודעתי לאימהות ייעוץ והדרכת שינה מידע מקצועיהבלוג שלי | צור קשר 
הרגלי שינה - שאלון אבחון ראשוני |  תוכנית שותפים

כל הזכויות שמורות ללהיות אמא 2017 | תנאי שימוש            להיות אמא - אימון לאמהות וייעוץ שינה | טלפון:  077-4050988    |    Email: info@tobeima.co.il

Powered by Artvision | Truppo Websites