יועצת שינה

 

איילת רוזן ישראלי 
077-4050988
info@tobeima.co.il               

יועצת שינהיועצת שינהיועצת שינהיועצת שינהיועצת שינהיועצת שינה
קצת עלי


נעים להכיר, אני איילת, אמא של אלון ושל אמיר.

בתשע השנים האחרונות אני מדריכה הורים, מאמנת אימהות ויועצת שינה לתינוקות ולילדים.
לעיסוק שלי בתחום ההורות הגעתי בזכות הילדים שלי. כשאלון היה בן חצי שנה ולא ישן בלילה וגם לא ביום, חיפשתי תשובות ואז החלטתי ללמוד את המקצוע הכל כך משמעותי הזה שלא מלמדים אותנו - להיות הורים, כדי לתת לאימהות את הידע והכלים שלא היו לי כאמא צעירה, כלים שלדעתי כל אמא צריכה לקבל מהיום הראשון, ועוד לפני.

יש לי תואר בפסיכולוגיה, אני מאמנת מוסמכת, בוגרת קורס אימון אישי ולימודי הדרכת הורים במכון אדלר וקורס אמא מאמנת לאימון אימהות. בהמשך למדתי גם ליווי התפתחותי בשיטת צעד ראשון ולימודי NLP, טכניקה מופלאה ליציאת שינוי.

אני מאמנת ומדריכה הורים מהימים הראשונים אחרי הלידה ועד בכלל, ומנהלת את קבוצות הפייסבוק שלי:
להיות אמא- הקבוצה הרשמית
להיות אמא - להתגרש עם ילדים

לפני חמש שנים חיי המשפחה שלנו עברו שינוי מאוד גדול, כשאבא של אלון ואמיר ואני התגרשנו, ומאז אנחנו הורים שמגדלים ילדים בשני בתים, עם תקשורת נפלאה ורציפה ובשיתוף פעולה מלא.

ומאז הרחבתי את תחום העיסוק שלי גם לנושא הדרכת הורים לפני, במהלך ואחרי גירושים, כדי להעביר את הכלים האלה הלאה בצורה פרקטית להורים. כי הכלים האלה הם אלה שעושים את ההבדל בין משבר לבין הזדמנות, והבדל בחיים של כל כך הרבה הורים וילדים.

אני פוגשת הורים כל יום בקליניקה שלי בצפון תל אביב (בכוכב הצפון) וגם בסקייפ (לרחוקים ולאלה שנוח להם יותר).

ואני כאן כדי ללוות אתכן האימהות ואתכם האבות, לצייד אתכם בידע ובכלים להבין, להתמודד, וללמוד איך להשתמש בנוסף לידע גם באינטואיציה ובתחושות הבטן שלכם, בהתמודדות היומיומית עם אתגרי ההורות. והעיקר – ליהנות מהדרך. מהילדים. מההורות.
להתייעצות ולפרטים נוספים 
כתבי לי: ayelet@tobeima.co.il

הורים ממליצים:

 

איילת היקרה,

עברנו בהנחייתך תהליך מופלא, כמשפחה וכל אחד לחוד.
עצם כך שדורון ישן רצוף במשך הלילה ובעל שגרת יום קבועה ויציבה גורם לנו להיות רגועים ושמחים כי זה אכן מצב בריא יותר עבורו.
לפני חודשיים זה נראה כבלתי אפשרי אבל בזכות התמיכה היום יומית שלך בנו עברנו תהליך מודרך שהביא אותנו לתוצאות מופלאות.
לא "קיבלנו" ילד אחר, ולא עברנו שדרוג. פשוט מאוד אנו עושים דברים קצת אחרת, עם מחשבה מראש על צרכיו ותגובת גופו למתרחש.
התהליך יצר אצלנו מודעות גבוהה יותר לדורון, אנו מזהים סימנים וקשובים יותר למה שהוא מבקש ללא דיבור. אנו מרגישים שהשליטה בידינו ואנו פחות עומדים מול הלא נודע בתחילת הלילה.
כל זה לא היה אפשרי אם הספק הלא קטן שקונן בנו מלקחת ייעוץ מקצועי בתחום שינה היה גובר על קושי המצב. ידענו שהתחום קיים, שמענו הרצאות וקראנו פורומים. כשהוא היה בין 7 חודשים כמעט ונסגרנו לקחת. אבל בסוף לא עשינו זאת כי לא ידענו מה זה ואף מכר שלנו מעולם לא דיבר על זה. כשהוא היה בין 9 חודשים החלטנו לתת לזה סיכוי. חבל שלא עשינו זאת קודם!!!
אנו שמחים כי הגענו אלייך. למרות שהילדים מתנהגים דומה, ידעת לעקוב אחרי המתרחש, לחדד שאלות ולתת המלצות שקולות לאחר בחינת כל הגורמים. למרות שדיברנו טלפונית רק מספר פעמים בודד, תמיד ידענו שהזמינות שלך גבוהה והתשובה תגיע  בזמן הקרוב ממש. ההתמדה שלנו איפשרה לראות כי כל מה שאת ממליצה נכון ואכן משפר את המצב, ובאמת נוכחנו לדעת כי "הכל קשור בהכל" כדברייך. חשוב לציין כי גישתך המאמינה בפתיחות והסבר להורים על המניע של כל פעולה מאוד תרמה לנו.
תהי בטוחה שמספר לא מבוטל של הורים צעירים בגילנו יודעים היום היטב על קיום מקצועך, על השינוי שיכול להשתולל וקיבלו לינק לאתר שלך. אנחנו מרגישים ממש מומחים כשאנחנו מייעצים להם כיצד לנהוג בילדיהם והם שוקקים כל פיסת מידע.
אשרייך שעבודתך משפיעה בצורה כה ניכרת על חיי אחרים. אנו בטוחים שאת שואבת ממנה סיפוק לא מועט.
 בהצלחה,
ותודה מקרב לב
אינה, כפיר ובמיוחד דורון כהן
 
 
 

 איילת יקרה
החיים לפני הייעוץ ואחריו..
לפני- שעות על הידיים, קמים כמעט כל שעה בלילה!
בזכותך, בזכות הליווי האישי, האוזן הקשבת והיד המכוונת כשצריך- גיאגיא למד לישון לילה מלא לבדו.. לא עוד להרים על הידיים עד שנושרות..
איילת, בזכות הרגישות שבך וההקשבה, הובלת את התהליך איתנו יד ביד, תוך שאנו שותפים מלאים להחלטות ולצורת העבודה עם גיאגיא.
תודה על שאת איתנו, עדיין (גם 8 חד אחרי), מקשיבה ומייעצת עצות זהב כשקשה, תמיד יודעת לכוון אותנו חזרה למסלול הנכון..
למי שמתלבט- זה שווה את הכל! חזרה לנו השפיות הביתה.. לנו טוב יותר ובעיקר- לגיאגיא טוב יותר! הוא זוכה לשינה ארוכה ואיכותית יותר!
תודה על הכל,
ליאת.

 

 

 

היי איילת,

 

רצינו להודות לך על השינוי הגדול שקרה בנועה מהפגישה שלנו.

תודה על הסבלנות, הזמינות והרצון לשמוע ולעזור.

ברור לי שתמיד יהיה  עוד שאלות אבל כמו  שאמרת
הרבה מהתשובות הן אינטואיציות ולאט לאט לומדים 
וכל יום שעובר אנחנו לומדים בנועה משהו חדש.

אין לי ספק שבזכותך אנחנו נחים, מחייכים ואופטימיים יותר
ועל כך אנחנו חייבים לך :)

שוב תודה מקרב לב
משפחת פידל
עמית,מיכל ונועה

 

 

אילת היקרה,

עניין השינה ליווה אותנו מהחודש הרביעי של עדי. קריאת ספרים, התייעצות עם חברות, משפחה- הסבתא נרתמה לעניין ברצינות(((-:, ניסיונות, הצלחות קטנות ואז שוב מעצורים, הרבה חוסר וודאות ותסכול גדול. עדי לשמחתנו ילדה בריאה ועליזה, מקור אין סופי לאושר ואהבה גדולה. יחד עם זאת, הקושי שלה להירדם בכוחות עצמה והלילות הלבנים הרבים פגעו בצורה משמעותית באיכות החיים של כולנו ובאיזון הכל כך עדין והחשוב ששינה טובה מספקת.
ואז... הגיע ייעוץ השינה ואיתו איילת! מתוך  ניסיון רב ומקצועיות רבה, הצלחת לעזור לנו להתיר את הקשר הלא פתור וללמד אותנו את רזי השינה הטובה. למרות הבכי, הקשיים והרגרסיות, עדי היום 'ישנה כמו תינוק' ומצליחה להירדם בעצמה. מקסימה.
אני באופן אישי מרגישה שהאיזון הגופני ואיתו הנפשי חזרו אלי רק אחרי הלילות הארוכים והשקטים. בחודשיים האחרונים אני מצליחה להתפנות פיזית ורגשית לדברים שלפני כן לא היו לי האנרגיות להיות בהם. קשה לאמוד במילים את המשמעות של אלה..
אנחנו מודים לך תודה עמוקה על הייעוץ, הליווי, החיזוקים... וגם על הזמינות, הנגישות ועל הנדיבות מהידע והניסיון.
 אנו מאחלים לך שתחושת השליחות במעשיך תמשיך ללוות אותך ושעוד הרבה משפחות  צעירות וותיקות ימשיכו ליהנות מהידע החשוב הזה ומהאהבה שהוא ניתן בה.

בהערכה רבה,
אלון, נוגה ועדידי

להמלצות נוספות של לקוחות לחצו כאן


להתייעצות ולפרטים נוספים כתבו לי: ayelet@tobeima.co.il
דף הבית  |אימון תודעתי לאימהות ייעוץ והדרכת שינה מידע מקצועיהבלוג שלי | צור קשר 
הרגלי שינה - שאלון אבחון ראשוני |  תוכנית שותפים

כל הזכויות שמורות ללהיות אמא 2017 | תנאי שימוש            להיות אמא - אימון לאמהות וייעוץ שינה | טלפון:  077-4050988    |    Email: info@tobeima.co.il

Powered by Artvision | Truppo Websites